KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8458523
nr 845 8523
Skulptur
1700-tal, religiös man, Bemålad, höjd: 35 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 9 september 2013
kl 20:18:45
9/9 15:23:49